KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9636186

nr 963 6186

Akvarell

Carl Ludvig Grabow, landsvägskrog, signerad, 32x51

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 maj 2015
kl 20:19:34

19/5 12:31:17 1      Vinnande bud